ŞİFREMİ UNUTTUM   |   RUMUZUMU UNUTTUM
Yılın Arkadaşlık Sitesi
Webrazzi Ödülleri

Ayvalık

Sen de arkadaşlık Ayvalık anahtar kelimesi ile balikesirli.com'da istediğin özellikte kişilerle tanışabilirsin.

Yılın Arkadaşlık Sitesi
Webrazzi Ödülleri

Ayvalık'da arkadaş mı arıyorsun?

Sen de arkadaşlık Ayvalık anahtar kelimesi ile balikesirli.com'da istediğin özellikte kişilerle tanışabilirsin.

1/2
 
  YA DA  
Arkadaşlık Ayvalık

Yaz aşkı mı yaşamak istiyorsun? Yoksa istediğin ciddi bir ilişki ve evlilik mi? Sen de arkadaşlık Ayvalık anahtar kelimesi ile balikesirli.com'da istediğin özellikte kişilerle tanışabilirsin. Ayvalık ve civarında yepyeni insanlarla tanışmak, arkadaşlık edinmek için siteye ücretsiz bir şekilde üye olman yeterli. Siteden tanışacağın kız veya erkek arkadaşın ile Ayvalık merkezdeki Orfanos Cafe'de buluşup, deniz kenarında bir masada içilen çaylar eşliğinde onu daha iyi tanıyabilirsin. Yemek zamanı geldiğinde merak etme, çünkü şanslısın ki partnerinle birlikte en güzel tost olan Ayvalık tostunu yerinde yiyebilirsin. Daha sonra denize girmek ve güneşlenmek için son derece temiz ve güzel olan Sarımsaklı Plajı'na gidebilirsiniz. Sıcak yaz günlerinde partnerinle birlikte Edremit Körfezi'nin en güzel yerinde serin sularda yüzerken ilişkinizin geleceği hakkında düşünmeye zamanın olacaktır. Eğer ilişkinizin geleceğiyle ilgili fikirleri partnerinle paylaşmayı düşünüyorsan akşama kadar beklesen iyi edersin. Çünkü bu düşünceleri Cunda Adası'ndaki Aşıklar Tepesinde onunla paylaşarak ilişkinizin yönünü bir anda evliliğe çevirebilirsin. Romantik değil misin? Korkma, yapman gereken tek şey partnerinle birlikte Şeytan Sofrası'na gitmek. Gün batımını beraber izlerken ortaya çıkan görsel şölen eşliğinde ağzından dökülen romantik cümleler seni bile şaşırtacak.

Arkadaşlık siteleri ve evlilik siteleri arasında özel bir yere sahip olan bu site ile iyi bir arkadaş edinmek, kız arkadaş ya da erkek arkadaş sahibi olmak zor değil.

balikesirli.com'da kendine bir profil sayfası edin. Bu profil sayfasına fotoğrafını ve kişisel özelliklerini yükle. Bu profil sayfası ile aşk, dul bayan, hayalindeki partner çok yakınında. Bunun için arkadaş arama ve arkadaş arıyorum anahtar kelimelerini kullanarak arama yapman gerekiyor. Bu arama ile kendine yakın hissettiğin profillere mesaj atabilir, sohbet başlatabilirsin. balikesirli.com sitesi yeni sosyalleşme adresin. Sen de yepyeni profillere mesaj at, yeni sosyal ilişkiler kur.

Rumuz hatırlatma

Rumuzunuzu e-posta adresinize göndereceğiz. Lütfen kayıt olurken verdiğiniz e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.

GÖNDER

Şifre hatırlatma

Şifrenizi e-posta adresinize göndereceğiz. Lütfen rumuzunuzu veya kayıt olurken verdiğiniz e-posta adresinizi yazıp, gönder butonuna basın.

GÖNDER