ŞİFREMİ UNUTTUM   |   RUMUZUMU UNUTTUM
Yılın Arkadaşlık Sitesi
Webrazzi Ödülleri

Bay Arkadaş

Rüyalarına giren, düşlediğin bay arkadaş çok uzağında değil. Bunun için harekete geçmeli ve hayalini balikesirli.com'da gerçekleştirmelisin.

Yılın Arkadaşlık Sitesi
Webrazzi Ödülleri

Bay arkadaş mı arıyorsun?

Rüyalarına giren, düşlediğin bay arkadaş çok uzağında değil. Bunun için harekete geçmeli ve hayalini balikesirli.com'da gerçekleştirmelisin.

1/2
 
  YA DA  

Daha önce hiç bay arkadaşın olmadı mı? Ya da "oldu, ancak mutluluğu bir türlü bulamadım" mı diyorsun. Hiç üzülmene gerek yok, balikesirli.com yanıbaşında. Her kadın bir bay arkadaşının olmasını ister fakat daha önce yaşadığı üzücü olaylar, mutsuz sona eren beraberlikler her defasında cesaretini biraz daha kırar. Zamanla yaşadıkları her beraberliğe umutsuz ve tedirgin yaklaşmasına, erkeklere karşı da güvensiz olmasına sebep olur. Ancak her kötü biten birlikteliğin korkusunu ve tedirginliğini bir sonraki ilişkiye taşımak, her kötü ilişkinin acısını sonrakiden çıkarmak büyük bir hatadır. Olan olmuştur ve giden gitmiştir, artık yeni temiz bir sayfa açmanın zamanı. Cesaretini topla kendine ve karşındakine güven. Güvensiz ve tedirgin başlayan ilişkiler bir öncekinin cezasını çeker ve yine mutsuzluğa mahkum olursun. Bu güven sorununu sanal dünyada aşmaya ne dersin? İnsanlar artık birbirleri ile yüz yüze görüşmeden önce sanal alemde konuşuyorlar ve birbirlerini tanımaya çalışıyorlar. Sen de bunun için kurulan ve milyonlarca insanın kullandığı arkadaşlık sitelerini bay arkadaş bulmak için kullanabilirsin. Hatta bunun için çok uzağa gitmene de gerek yok, şehrinden birilerine ulaşmak sadece onlar ile mesajlaşmak için balikesirli.com' a girmen yeterli. Aradığın, düşlediğin bay arkadaş belki de bu sitede. Türkiye'nin şehre özel en büyük arkadaşlık sitelerinden biri olan balikesirli.com sana bu imkanı sunuyor. Senin aradığın bay arkadaş kadar bayan arkadaş arayan insanlar da var ve hepsinin toplandığı bu platformda özelliklerine uyan bir erkek arkadaş bulabileceğinden emin olabilirsin. Sitede istediğin tüm kriterleri yazabilirsin, istediğin özelliklere uymayan biri ile vakit kaybetmek zorunda değilsin. Sadece sana uyan kişilere mesaj gönder ve kısa sürede aradığın aşkı yakala ve çiftler kervanına sen de katıl. Omzuna başını yaslayabileceğin, derdini anlatabileceğin seni seven ve değer veren aşkın balikesirli.com' da. Ne duruyorsun, haydi balikersirli.com'un başına. Unutma, şimdiki yalnızlığın kader değil, senin seçimin. Bunu değiştirmek senin elinde.

Popüler aramalar

Rumuz hatırlatma

Rumuzunuzu e-posta adresinize göndereceğiz. Lütfen kayıt olurken verdiğiniz e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.

GÖNDER

Şifre hatırlatma

Şifrenizi e-posta adresinize göndereceğiz. Lütfen rumuzunuzu veya kayıt olurken verdiğiniz e-posta adresinizi yazıp, gönder butonuna basın.

GÖNDER