ŞİFREMİ UNUTTUM   |   RUMUZUMU UNUTTUM
Yılın Arkadaşlık Sitesi
Webrazzi Ödülleri

Dini Evlilik

Senin de önceliklerin farklı ise, inançların ve değerlerin her şeyin üstünde ise dini evlilik için arkadaşlık sitelerini ziyaret edebilirsin.

Yılın Arkadaşlık Sitesi
Webrazzi Ödülleri

Dini Evlilik

Senin de önceliklerin farklı ise, inançların ve değerlerin her şeyin üstünde ise dini evlilik için arkadaşlık sitelerini ziyaret edebilirsin.

1/2
 
  YA DA  

Toplumumuzda herkesin arkadaşlık anlayışı ve öncelikleri farklıdır. Evlilik aşamasında bu öncelikler ve kriterler daha baskın bir hal alıp kararımızda etkin rol oynarlar. Kimi için eğitim uyumu çok önemliyken bir diğeri için gelir uyumu ön plandadır veya bazıları için sadece iyi vakit geçirme yeterlidir. Belirli bir kesim içinde maneviyat çok daha önemlidir. İş ciddi olunca ve evlilik söz konusu ise inançlar birçok şeyin önüne geçebilir. İnanışları ve bu konudaki düşünceleri farklı olan kişilerin uzun süre birlikte olmaları bir hayli zordur. Bu nedenle insanların inançları da evliliklerinde önemli bir yer tutmaktadır. Evleneceği kişi de bu konuyu en üst sıraya yerleştiren kişiler genel olarak dini evliliği tercih ederler. Mutlu ve huzurlu bir yaşam sürmek ve kalıcılığını sağlamak için tercihleri dini evlilik olur. Kendileri gibi aynı dine ve inaçlara bağlı biri ile evlenmeyi isterler. Ülkemizde bu konu çok fazla hassasiyet gerektirmekle birlikte sanal ortamda da yerini almıştır. Dini evliliğe aracı olan birçok arkadaşlık sitesi vardır ve benzer düşüncedeki insanları bu platformda bir araya toplar. İnsanlar bu siteleri kullanarak kendilerine bayan arkadaş ve bay arkadaş bulabilmektedirler. Evlilik amacıyla çıktıkları bu yolda önceliklerinin inanç olduklarını belirtir ve dini evlilik yapmak istediklerini işaret ederler. Bu dini evlilik sitelerinin amacı buna yöneliktir. Senin de önceliklerinin arasında inanç var ise dini evlilik senin için en uygunu. Mutlu ve huzurlu bir yaşam için binlerce Müslümanın üye olduğu dini evlilik sitelerine üye olabilirsin. Dini evlilik sitelerinde üye olan kişiler önceliklerini amaçlarını zaten bu siteye üye olarak dile getirmişlerdir. Minik bir arkadaşlık ile başlayıp güzel bir beraberlik ile devam ettirip çok güzel ve mutlu bir sonuca ulaşabilirsin. Dini evlilik siteleri dışında arkadaşlık sitelerinde de dini inaçlarına uygun kişiler bulabilir ve iletişime geçebilirsin. Arkadaşlık sitelerinde istediğin özelliklere sahip birilerini bulman çok kolay. Sadece kendini iyi tanıtman ve önceliklerini belirtmen yeterli.

Rumuz hatırlatma

Rumuzunuzu e-posta adresinize göndereceğiz. Lütfen kayıt olurken verdiğiniz e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.

GÖNDER

Şifre hatırlatma

Şifrenizi e-posta adresinize göndereceğiz. Lütfen rumuzunuzu veya kayıt olurken verdiğiniz e-posta adresinizi yazıp, gönder butonuna basın.

GÖNDER