ŞİFREMİ UNUTTUM   |   RUMUZUMU UNUTTUM
Yılın Arkadaşlık Sitesi
Webrazzi Ödülleri

Dul Bayan Arkadaş

Hayatın bizim için yazdığı bu oyuna takılıp kalmak zorunda değilsin. Sen de daha önceden acı bir evlilik yaşadıysan aradığın dul bayan arkadaş burada.

Yılın Arkadaşlık Sitesi
Webrazzi Ödülleri

Dul Bayan Arkadaş

Hayatın bizim için yazdığı bu oyuna takılıp kalmak zorunda değilsin. Sen de daha önceden acı bir evlilik yaşadıysan aradığın dul bayan arkadaş burada.

1/2
 
  YA DA  

Daha önce evlenmiş ve boşanmış olabilirsin, bu dünyanın sonu değil ayrıca bir sorun da değil. Seninle aynı durumda olan milyonlarca insan var. Tüm insanlar evliliklerine güzel umutlarlarla ve mutlu, huzurlu bir hayat sürme gayesi ile başlarlar. Ancak her zaman işler yolunda gitmeyebilir ve iki medeni insan olarak çiftler boşanabilir. Asıl önemli olan yaşanan bu olaylardan bir ders çıkarmak ve aynı hatalara bir kez daha düşmemektir.

Sen de mi dul bayan arkadaş arıyorsun? balikesirli.com bunun için tam biçilmiş kaftan...

Daha önce bir evlilik tecrübe etmiş insanlar ikinci bir ilişkiye hazır olduklarını hissettiklerinde bir önceki evliliğin vermiş olduğu tecrübe ile temkinli yaklaşırlar. Seninle aynı düşünceye sahip ve aynı durumda olan birçok insan var. Bu insanlara ulaşmak artık çok kolay. Aradığın dul bayan arkadaşı arkadaşlık sitelerinde bulabilirsin. Biraz gözünü aç ve etrafına bak, çevrende aradığını bulmak konusunda ümitsizsen ve senin için kolay değilse balikesirli.com'u mutlaka denemelisin. Burada kendine eş arayan birçok dul bayan arkadaş bulabilirsin. Senin gibi daha önce evlenmiş ancak mutluluğu bulamayan dul bayan arkadaşların burada, belki de aradığın bayan arkadaş senden gelecek mesajı sabırsızlıkla bekliyor. Aradığın dul bayan arkadaş için istediğin özellikleri belirterek arama yapman yeterli, balikesirli.com aradığın aşkı sana getirecektir. Sevgili olmak veya evlilik amacı için konuşmaya başlamak zorunda değilsin. Seni en iyi anlayacak kişi seninle aynı süreci yaşamış, aynı şeyleri hissetmiş kişilerdir. Dertlerini anlatıp sen de onu dinleyebilirsin, yaşadığınız ortak çok fazla konu olduğunun farkına vardığınızda muhabbetiniz oldukça koyu bir hal almış olacaktır. Dilersen bu güzel konuşmana Kaz Dağı' nın eteklerinde yapacağınız güzel bir doğa yürüyüşü ile devam edebilirsin. Kim bilir, belki de aynı paydada buluştuğunuz dul bayan arkadaş ile yeni diyarlara yelken açarsınız ve artık acı tecrübeler yaşamayacağınız güzel bir evlilik ile sonuçlandırırsınız. balikesirli.com mutluluğun için her zaman yanıbaşında.

Popüler aramalar

Rumuz hatırlatma

Rumuzunuzu e-posta adresinize göndereceğiz. Lütfen kayıt olurken verdiğiniz e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.

GÖNDER

Şifre hatırlatma

Şifrenizi e-posta adresinize göndereceğiz. Lütfen rumuzunuzu veya kayıt olurken verdiğiniz e-posta adresinizi yazıp, gönder butonuna basın.

GÖNDER