ŞİFREMİ UNUTTUM   |   RUMUZUMU UNUTTUM
Yılın Arkadaşlık Sitesi
Webrazzi Ödülleri

Kız Arkadaş

Artık bu yalnızlığa son vermenin vakti gelmedi mi? Sen de balikesirli.com'a giriş yapabilirsin. Aradığın kız arkadaş bir tık uzakta.

Yılın Arkadaşlık Sitesi
Webrazzi Ödülleri

Kız Arkadaş

Artık bu yalnızlığa son vermenin vakti gelmedi mi? Sen de balikesirli.com'a giriş yapabilirsin. Aradığın kız arkadaş bir tık uzakta.

1/2
 
  YA DA  

Çocukluğumuzda arkadaş bulma konusunda hiçbirimiz sorun yaşamamışızdır. Hele ki çocukluğunu sokaklarda geçiren bir nesil var ki, onlar çok daha şanslı. Sokakta çocukluğu geçiren bu nesilin düzinelerce arkadaşı vardır. Çocukken birçok duygunun ve hareketlerin önemi yoktur. Birisi tarafından reddedilmek ve buna üzülüp ağlamak o zamanlarda çocuksudur ve bunu yaşamaktan çekinmezsin. Ve sokakta karşılaştığınız herkes ile hemen arkadaş olabilir ve oyunlar oynayabilirsin. Fakat yaş ilerledikçe bu durum oldukça zor hale geliyor. Buna teknoloji de dahil olunca içinden çıkılmaz bir durum oluşabiliyor. Ancak bunu lehine çevirmek tamamen senin elinde, sadece biraz cesaret gerekli. Kız arkadaş bulmak için neden biraz çaba sarfetmiyorsun ve teknolojiyi kullanmıyorsun? Sarımsaklı'da yürürken kız arkadaş bulmak o kadar kolay değildir. Birini kolundan tutup konuşmak cesaret ister. Bu durumda en kolay yolu seçebilirsin ve şehrine özel olan balikesirli.com arkadaşlık sitesini kullanabilirsin. Kız arkadaş mı arıyorsun? Siteye giriş yap, Sarımsaklı'yı seç ve ara! Artık Sarımsaklı'da yaşayan tüm üyeler karşında. Sen de kız arkadaş bulmak için bu yolu deneyebilirsin. Belki de aradığın kız arkadaş şu an yan binada veya 100 metre ilerideki kafede, belki de şu an Sarımsaklı sahilden denizi izliyor. Elini çabuk tutmalısın, başkaları senden hızlı davranıp sitedeki o gizemli kızla arkadaş olabilir ve senden önce o kıza Ayvalık'ın o meşhur tostundan ısmarlayabilir. O uzun ve ucu bucağı olmayan plajda uzun bir yürüyüşe çoktan çıkmış olabilirler. Bu sıcak başlayan muhabbetleri evliliğe kadar gidebilir. Kız arkadaş bulmak için bu kadar karamsar olmana gerek yok, balikesirli.com seni bu dertten kurtarıyor ve aradığın kız arkadaşı bulman için sana teknolojinin nimetlerini sunuyor. Sana sadece bir merhaba demek ve buluşmanın detaylarını düşünmek kalıyor. Bir merhaba ile başlayan arkadaşlık akşam yenilecek güzel bir yemekle taçlandırıldı bile, belki de o kapıdan elele ve sevgili olarak çıkacaksınız. Daha fazla düşünme. Aradığın şans bir tık ötende...

Rumuz hatırlatma

Rumuzunuzu e-posta adresinize göndereceğiz. Lütfen kayıt olurken verdiğiniz e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.

GÖNDER

Şifre hatırlatma

Şifrenizi e-posta adresinize göndereceğiz. Lütfen rumuzunuzu veya kayıt olurken verdiğiniz e-posta adresinizi yazıp, gönder butonuna basın.

GÖNDER