ŞİFREMİ UNUTTUM   |   RUMUZUMU UNUTTUM
Yılın Arkadaşlık Sitesi
Webrazzi Ödülleri

Sevgili

Hâlâ yalnız mısın? Bir sevgilin yok mu? Daha fazla beklemene gerek yok. Aradığın aşk yanıbaşında, üye ol yeter.

Yılın Arkadaşlık Sitesi
Webrazzi Ödülleri

Sevgili mi arıyorsun?

Hâlâ yalnız mısın? Bir sevgilin yok mu? Daha fazla beklemene gerek yok. Aradığın aşk yanıbaşında, üye ol yeter.

1/2
 
  YA DA  

Herkesin hayatı paylaşacak, hayattan birlikte keyif almasını sağlayacak birine ihtiyacı mutlaka vardır. Bu kişi kimisi için anne-babasıdır, kimisi için kardeşi kimisi için de çok yakın bir arkadaşıtır. Fakat hepimizin istediği, beklediği ve listesinin en üstünde yer alan bu kişi samimi olmak gerekirse sevgilimizdir. Hepimiz belli bir yaştan sonra sevgilimiz olması için çabalarız, uğraşırız. Kimse yalnız kalmak istemez ve yalnız kalmamak için de elinden gelenin fazlasını yapar. Hepimizin bir okul aşkı mutlaka vardır ve onunla sevgili olabilmek için de çok çaba sarfettiğimizi kimse inkar edemez. Sevgili olmak için bazen bir bakış bazen de bir kelime bunun için yeterli olduğu gibi bazen dünyaları da önüne sersen yeterli olmayacaktır. Bazısı sevdiği ile bazısı ise arkadaş olduğu birini daha iyi tanıyarak sevgili olmak ister. Buradaki tek fark aşık olmak veya mantıklı olmaktır. Sen hangisisin bilnmez ama ister aşık ol ister mantıklı; her erkeğin bir kız arkadaşa, her kızın da bir erkek arkadaşa ihtiyacı vardır. Yaradılışımızdan bu yana yalnızlık olsaydı Tanrı her şeyi çift yaratmazdı. Senin de sevgili bulma zamanın gelip geçmiyor mu? Hayatta yaşayacağın her dakika çok önemli ve bunu sevdiğin biri ile paylaşmak onu çok daha değerli ve unutulmaz kılacaktır.

"Sevgili bulmaya vaktim yok" veya "utangacım" mı diyorsun, o zaman senin yerine bu işi balikesirli.com yapsın.

Artık hayatta zamanla yarışır olduk, ilk adımı atmak da zor gelir oldu. İşinden mi döndün, çok mu yorgunsun? Otur bilgisayar başına veya aç akıllı cihazını, başla arkadaş aramaya. Arkadaşlık siteleri artık bu iş için var. Bütün yapman gereken klavyenin tuşlarına dokunmak, harika bir sevgili için bunu yapmak zor olmamalı. Ruh ikizin belki de bir yerlerde ve şu an senden gelebilecek bir işareti bekliyor. Bu şansı birbirinize vermelisiniz. Belki Ahmet belki Cem, belki Ayşe belki Didem; şu an seni bekliyor. Haydi sen de üstünden at şu yorgunluğu ve ümitsizliği, yanıbaşında olan aşka uzan. Şu an belki de sevgilin ile Cunda Adası Fahrisin Tepesi'nde romantik anlar yaşıyordun. Ancak bunun için geç değil, her şey senin elinde. Elini çabuk tut ve sevgilinle unutulmaz anlar yaşamaya başla.

Popüler aramalar

Rumuz hatırlatma

Rumuzunuzu e-posta adresinize göndereceğiz. Lütfen kayıt olurken verdiğiniz e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.

GÖNDER

Şifre hatırlatma

Şifrenizi e-posta adresinize göndereceğiz. Lütfen rumuzunuzu veya kayıt olurken verdiğiniz e-posta adresinizi yazıp, gönder butonuna basın.

GÖNDER