ŞİFREMİ UNUTTUM   |   RUMUZUMU UNUTTUM
Yılın Arkadaşlık Sitesi
Webrazzi Ödülleri

Evlilik

Mutlu, huzurlu bir evlilik mi istediğin? Evleneceğin kişiyi bulmak için balikesirli.com'a bir şans verebilirsin.

Yılın Arkadaşlık Sitesi
Webrazzi Ödülleri

Evlilik

Mutlu, huzurlu bir evlilik mi istediğin? Evleneceğin kişiyi bulmak için balikesirli.com'a bir şans verebilirsin.

1/2
 
  YA DA  

Herkes mutlu ve huzurlu bir evlilik yapmak ister, tabii bunun için en önemli şart doğru kişiyi bulmak. Doğru kişiyi bulmak bazen düşünüldüğü kadar kolay olmuyor veya doğru olduğunu düşündüğün kişi gerçekten doğru olmuyor. Evliliğe giden her yol arkadaşlık ile başlar, sevgili olarak devam eder. Doğru kişiyi bulduğuna inanıyorsan evlilik ile sonuçlanır. Mutluluğa uzanan evliliklerin en büyük gerekleri sevgi, saygı ve her konuda uyumdur. Uyumlu olmadığın biri ile evlenmek seni ilerleyen zamanlarda üzebilir, bu nedenle sevgili olarak paylaştığın zaman boyunca onu çok iyi tanıman gerekir. Evlilik demek her şeyini paylaşmak demek. Bu nedenle evlenmeden önce iyice düşünerek karar vermekte fayda var.

Günümüzde insanlar her türlü platformda tanışıp arkadaşlıklarını evliliğe kadar götürebiliyor. Son zamanlarda arkadaş bulmamızı sağlayan arkadaşlık siteleri evliliklere de önayak olmaya başladı.Artık insanlar sanal dünya da aradığı özellikteki insanlara daha kolay ulaşabiliyor. Bu da kişleri daha çabuk ve kolay tanımamıza, evlilik gibi ciddi bir aşamayı düşünen insanların vakit kaybetmeden aradıklarını bulmasına yardımcı oluyor. Sen de arakadaşlık sitelerini kullanarak aradığının evlilik olduğunu belirtebilir ve aynı düşüncedeki üyelere mesaj gönderebilirsin. Evlilik yolunda ilk adımı attın. Gerisi artık ikinizin elinde.

Evlilik emek ister saygı ister. Bunu başaran insanlar hayatları boyunca mutlu ve huzurlu evlilikler gerçekleştiriyorlar. Sence de artık doğru kişiyi bulmanın vakti gelmedi mi? Sen de gir balikesirli.com' a ve aradığın aşka ulaş. Sana uygun birilerinin olduğundan eminiz. Anlaşabildiğin biri ile mesajlaşabilir ve birbirinizi iyice tanıyabilirsiniz. Sonunun güzel bir evliliğe ulaşmasını herkes gibi bizler de çok isteriz. Artık sana düşen tek görev nikah tarihi almak ve güzel beraberliği resmiyete dökmek. Balıkesir'in o güzel doğasında yapacağın güzel bir kır düğünü ile keyfine keyif katmak senin elinde. Mutlu evliliğe giden kapının anahtarı balikesirli.com' da. Bu fırsatı kaçırma...

Rumuz hatırlatma

Rumuzunuzu e-posta adresinize göndereceğiz. Lütfen kayıt olurken verdiğiniz e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.

GÖNDER

Şifre hatırlatma

Şifrenizi e-posta adresinize göndereceğiz. Lütfen rumuzunuzu veya kayıt olurken verdiğiniz e-posta adresinizi yazıp, gönder butonuna basın.

GÖNDER